Dosiadam się – pomysł na tanie podróże!

Zastanawiasz się, jak dojechać do celu, a we wszystkich autobusach nie ma już miejsc? Sprawdzasz rozkłady pociągów, ale jedyny, który jedzie o porze, która Cię interesuje to ekspres, a jedyne wolne siedzenia są w pierwszej klasie? Nie masz pieniędzy na ten bilet, a musisz dojechać do określonego miejsca? Główkujesz i główkujesz i nic nie przychodzi Ci na myśl? Nie rozpaczaj, tylko pobierz naszą prostą w obsłudze aplikację dojedź.pl, która jest dostępna na systemy iOS i Android. To prostsze niż myślisz! Kilka ruchów palcem i będziesz mieć zapewniony wspólny przejazd – jak to działa? Jest wiele kierowców, którzy jadą tam, gdzie chcesz się dostać. Dzięki naszej platformie możesz dosiąść się do kogoś i podzielić się kosztami paliwa, żeby dotrzeć do celu. Wyciągasz telefon, wpisujesz miejsce, gdzie chcesz trafić, umawiasz się z kierowcą, stawiasz się w umówione miejsce i dosiadasz się! To takie proste!

Dlaczego warto dosiąść się do kierowcy za pomocą dojedź.pl? Jest to przede wszystkim bezpłatne. Rozliczasz się tylko Ty i kierowca. Nie ma żadnych ukrytych prowizji i opłat! Dzięki temu w prosty sposób zaoszczędzisz pieniądze, a przy tym wszystkim będziesz cieszyć się wysokim komfortem podróży – lepiej przecież jechać samochodem w kilka osób, niż w wagonie lub autobusie z dziesiątkami różnych ludzi. Dosiadając się zyskujesz nie tylko Ty – kierowca dzięki Tobie zaoszczędzi na paliwie, a podróż nie będzie się już wydawała tak nudna i żmudna.

To idealne rozwiązanie nie tylko na konkretną podróż, ale również, jeśli chcesz zrobić coś spontanicznego. Wystarczy, że wybierzesz z listy przejazdów taki, który zabierze Cię w miejsce, które Ci się spodoba! Jest to o tyle lepszy osób od autostopu, że dosiadasz się do pewnej osoby, ponieważ nikt w naszej aplikacji nie jest anonimowy. Ponadto, prowadzimy ranking kierowców. Po każdym przejeździe będziesz mógł wydać ocenę, żeby kolejni pasażerowie mogli dosiąść się również do sprawdzonego kierowcy.

Umawiam się – dosiadam się – jestem na miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *