Welurowe dywaniki samochodowe

Na rynku akcesoriów samochodowych wyróżnić można przede wszystkim dwa typy dywaników samochodowych. Są to dywaniki gumowe oraz welurowe. Częściej kierowcy decydują się na te gumowe i korzystają z nich przez cały rok. Nie jest to do końca właściwe. Dywaniki gumowe świetnie sprawdzają się zimą, jednak latem dużo lepszym wyborem są dywaniki welurowe. Oto najważniejsze zalety dywaników welurowych.

To co można powiedzieć o dywanikach welurowych to na pewno to, że są bardzo estetyczne. Od uwagę należy wziąć także to, że w sklepach motoryzacyjnych dostępne są one w różnych kolorach. Dzięki temu można wybrać taki dywanik, który idealnie będzie się kolorystycznie komponował z kolorem tapicerki lub kolorem lakieru samochodowego. Jeśli lubimy bawić się kolorami wewnątrz samochodu będzie to z pewnością bardzo dobre rozwiązanie.

Drugą zaletą dywaników welurowych jest fakt, iż są one bardzo proste w czyszczeniu. Zwłaszcza wiosną oraz latem kiedy jedynym problemem kierowcy jest wyłącznie kurz. Aby wyczyścić dywanik welurowy wystarczy do wyjąć z samochodu i po prostu wytrzepać. To zdecydowanie wystarczy. Inaczej jest oczywiście zimą, ale jak już wspomniano zimą zdecydowanie lepiej sprawdzi się dywanik gumowy.

Dywaniki to dość tanie akcesoria samochodowe. Można zatem zdecydować się na zakup kilku kompletów. Zwłaszcza dywaników welurowych. Można zakupić jej w różnych kolorach i wymieniać w zależności od potrzeb. To z pewnością urozmaici wnętrze samochodu, a tym samym jazda stanie się dużo ciekawsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *